Nici PDO

Nici skutecznie zastępują lub uzupełniają bardziej inwazyjne poprawiania urody, takie jak skalpel i mają wiele zastosowań – liftingują, zagęszczają i wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastyczność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają widoczność zmarszczek. Ponadto do absolutnej nowości należy zaliczyć zabiegi poprawy sylwetki, zabiegi modelujące piersi, pośladki, wewnętrzną stronę ud i ramion. Często stosowane są równocześnie z takimi zabiegami jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, w celu wzmocnienia efektu.

Dermapen

 

Dermapen to urządzenie wyposażone w 12, 18 lub 36 pulsujących mikroigieł, którym nakłuwa się skórę na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Przez powstałe kanaliki głęboko przenikają substancje pielęgnujące. Poza tym skóra jest - poprzez powstanie mikrourazów- mobilizowana do samoregeneracji, zwiększa się produkcja kolagenu, substancji odpowiedzialnej za jędrność i elastyczność skóry. Od nazwy urządzenia wzięła się też nazwa zabiegu kosmetycznego, głównie odmładzającego skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne.

Wypełnienie kwasem hialuronowym, powiększanie ust, wolumetria

 

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w organizmie ludzkim, głównie w skórze.Zabieg wypełniania zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić właściwe nawilżenie tkanek skóry. Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzenia zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii.

Osocze bogatopłytkowe tzw. Wampirzy lifting

 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym ( tzw. „wampirzy lifting”) to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest całkowicie naturalny, wbrew potocznej nazwie nie jest krwawy i świetnie sprawdza się przy takich zabiegach jak: rewitalizacja i odmłodzenie skóry, nawilżenie skóry, redukcja blizn i redukcja rozstępów.Zabieg ten opiera się na pobraniu niewielkiej ilości własnej krwi pacjenta i przygotowaniu z niej osocza bogatopłytkowego, na skutek odwirowania w specjalnym urządzeniu. Mezoterapia osoczem (wampirzy lifting) to zabieg polecany dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku. To świetna metoda prewencjiskóry przed procesami starzenia.

     REZERWUJ

     REZERWUJ

Znajdź nas na:

ul. Wiejska 20 lok. 3

00-490 Warszawa Centrum

(22) 629 87 18

recepcja@qualitybeauty.pl

GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT.: 9:00-21:00
SOB.: 9:00-16:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Quality House of Beauty 2018