O nas

Quality House of Beauty to miejsce powstałe z zamiłowania do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. To wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów.

W szerokiej ofercie zabiegów Kosmetologicznych, oraz zabiegów z dziedziny Medycyny Estetycznej, pomagamy naszym klientom wydobyć ich naturalne piękno kierując się przy tym wysublimowanym zmysłem estetycznym.

W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy zabiegów upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Świadomość, że nasi klienci są bezpieczni, szczęśliwi i zadowoleni z naszej pracy, jest dla nas niezwykle ważna.

Jesteśmy dumni z naszej wiedzy, doświadczenia, troski, oraz zrozumienia a także z doskonałej obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Naszą misją jest podkreślanie i wydobywanie piękna, które znajduje się w każdym z nas :)

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

salon

Zespół

Paulina

«Pasje do dbania o skórę przekazała mi mama. Zatrzymanie czasu i cofnięcie jego szkodliwych skutków jest moim największym wyzwaniem dlatego antiaging jest dziedziną, której oddałam całą swoją energię i pracę.»

Wiktoria

«Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale również pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, korzystając z różnego rodzaju kursów, szkoleń i seminariów, aby sprostać coraz to wyższym oczekiwaniom moich Klientów.»

Zofia

«Mgr Kosmetologii, linergistka z 20-letnim doświadczeniem w pracy w Polsce i poza krajem. Preferuję indywidualnie tworzone procedury zabiegowe, tj. połączenie odpowiedniej aparatury z kosmetykami.»

Wioletta

«Masażystka z ponad 18-letnim doświadczeniem, pasją do swojego zawodu i empatią do drugiego człowieka. Dzięki uważnemu słuchaniu potrzeb moich Klientów, wiem jak przywrócić ciału harmonię i znieść trudy dzisiejszego tempa życia.»

Marina

«Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać. Zawodowo pielęgnacją i stylizacją zajmuję się ponad 5 lat. Codzienna praca z klientkami daje mi wiele satysfakcji, a ich zadowolenie powoduje jeszcze większe pragnienie dążenia do profesjonalizmu»

Tetiana

«Masażystka z medycznym wykształceniem. Nieustannie staram się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.Technikę masażu zawsze dobieram do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.»

Ania

«W zawodzie pracuję od 2007 r. Fascynuję się zabiegami z użyciem kwasów i aparatury hi-tech. Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.»

© GRUPA EUROPEJSKIEGO BIZNESU 2020